PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 306
ocen
6,6 10 1 95306
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

8/10

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podobał.Jest w nim mnóstwo akcji.Fabuła nie jest najmocniejszą stroną,ale fajnie się go ogląda.polecam.

ocenił(a) film na 5
kokilka2

:)))))

Fabuła nie jest najmocniejszą stroną, ale jest w nim mnóstwo akcji... :)))

Ile ty masz lat, "wielbicielu akcji"?
12?
13? :)))

ocenił(a) film na 8
awarek_2

A co ma do tego mój wiek.To że film jest pełen akcji nie musi oznaczać że ma świetną fabułę.

ocenił(a) film na 5
kokilka2

:))

Tylko że ta akcja powinna przynajmniej nosić jakieś cechy prawdopodobieństwa :))) A nie, że spotyka się 4 zabójców i każdy z nich ma na plecach schowane po 2 miecze samurajskie :))) Ot tak, akurat wzięli je z domu, na wszelki wypadek :))
No i nie powinna to być akcja dla samej akcji! Czyli walenie się po pyskach, odcinanie łbów, kopy i karate tylko po to, by coś się na ekranie działo...:) Regułą jest, ze gdy brak pomysłu na inteligentną i ciekawą fabułę, to się ten brak maskuje "akcją". Najlepszym przykładem są "filmy" z S. Seagalem... Durne tak, że wyć się chce. Lub rzygać. Ale twojej "akcji" jest w nich od groma...:))

"To że film jest pełen akcji nie musi oznaczać że ma świetną fabułę." Napisałeś zdanie bez sensu... :) Bo wygląda na to, że to ja je powiedziałem :))) A przecież w życiu bym czegoś takiego nie powiedział! :) Wręcz przeciwnie, bardzo rzadko film kipiący akcją ma świetną fabułę :)))

ocenił(a) film na 8
awarek_2

Filmów z Seagalem nie oglądam bo są tak idiotyczne że głowa boli."Hitman" pomimo że fabuła nie przypadła mi zbytnio do gustu oceniłem na 8 głównie z sentymentu do gier i głównego bohatera.Wiem że niektóre sceny są mocno przegięte,ale jakoś fajnie się oglądało gdy jeden z moich ulubionych bohaterów gier rozpieprza wszystkich którzy staną mu na drodze.Może to dziwne,ale tak mam :)

ocenił(a) film na 5
kokilka2

:)

Twoje prawo... :)

Tak mieć :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones