PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

MASAKRA!!!!2/10

ocenił(a) film na 1

gniot nie z tej ziemi, tego sie nie dało oglądać!!!nikomu nie polecam, chyba ze ktoś koniecznie chce zmarnować kilkadziesiąt minut swojego życia...

huda777

Strasznie dobijajace sa takie tematy:/ile masz lat dziewczyno???chyba nigdy na oczy nie widzialas slabego filmu a oceniasz hitmana w taki sposob!jak przystalo na filmy akcji duzo sie dzialo czego w hitmanie nie zabraklo,dobra fabula i swietne sceny walki!!!nie zasmiecaj forum takimi nedznymi postami,ludzie i to nie bede patrzec na twoja madre informacje o tym filmie.....troszke musisz obejrzec jeszcze filmow w swoim zyciu,a potem bedziesz mogla oceniac.Film polecam dam 8.5 na 10

ocenił(a) film na 1
wiltord

a mogę wiedzieć na jakiej podstawie ty oceniasz mnie??? bo ja poprostu napisałam, co sadze o filmie, ty się możesz z tym zgadzać, lub nie. Ale żeby czepiać sie ile mam lat i ze chyba złego filmu nie widziałam itp. To chyba nie twoja sprawa co ja w życiu widziałam, a oceniać mogę kiedy i co chce:)

użytkownik usunięty
wiltord

Hehehehe dobra fabuła? :D Fabuła jest niestety najsłabszym ogniwem tego słabego filmu. Aha, uprzedzając wszelkie komentarze - jestem ogromnym fanem wszystkich części gry :D, kocham ich klimat i właśnie ich fabułę, której film nie wykorzystał.
Szkoda mi się rozpisywać o tym dziele - nie zachwyciło... w sumie to nawet ciężko jest mi znaleźć tam cokolwiek fajnego :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fleczers

Proszę nie zwracać uwagi na użytkownika o loginie "fleczers". Ten "młody" człowiek atakuje wszystkich ludzi na forum,jego prowokacje mają na celu sianie chaosu i uniemożliwienie dyskusji na dany temat. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
huda777

Ty huda zdecyduj się co za głupoty wypisujesz
Wciskasz nam kit że dałaś 2/10 ,a naprawdę dałaś 1/10
jesteś taka g.... czy tylko taką udajesz

ocenił(a) film na 1
Tibn

ojej biedactwo, nie chcialam cie urazic...:) nie spodziewalam sie ze poczujesz sie tak dotkniety!!!

ocenił(a) film na 2
huda777

Niestety muszę się zgodzić. Film jest beznadziejny!!!!!!

ocenił(a) film na 6
alterego_3

Nieprawda. huda ten film nie jest dla dziewek takich jak ty!!, jesli nie lubisz kina akcji to nie ogladaj!!! bo na brak skcji w tym filmie nie mozna narzekac!! Wez sobie obejrzyj "7 krasnoludkow prawsziwa historia" w sam, raz sla ciebie, ale akcja tez jest to nie wiem czy ci spasi :P:P:P
[EC RoX] pzdr

ocenił(a) film na 1
dan_

o czym ty w ogóle piszesz, chyba coś ci sie bajki pomieszały...nie napisałam ze w hitmanie nie ma akcji, tylko ze jest beznadziejny !!! ( i wcale nie brak akcji miałam tu na myśli) ale oczywiście czego sie spodziewać po kimś kto wierzy w krasnoludki....aha i nie jestem zadna dziewka dla ciebie chłopczyku bez szkoły...

ocenił(a) film na 7
huda777

Hitman to dobry film akcji dla fanów kina akcji. Na pewno lepszy od Szklanej Pułapki 4 czy War. Oglądałem ten film z wielką przyjemnośćią i nie byl to czas zmarnowany.

huda777

Bzdura na resorach. Film jest niezły jak na produkcje na kanwie gier. Jedyne czego można by się uczepić, to wątek akcji. Sadziłem, że będzie odbywał się raczej w klimatach chińskiej otoczki ect. Aktor wywiązał sie doskonale ze swojej roli, warte uwagi jest to jak porusza się w filmie. Zauważcie iż oddaje ruchy dokładnie jak w grze. Sztywny, bez zbędnych udziwnień, bezkompromisowy. Film warty uwagi, nawet dla tych co nie grali w Hitmana. Polecam

Vanson

Dodam jeszcze, iż w całym filmie brakowało mi typowych rozterek duchowych agenta 47, kim jest i skąd pochodzi. Reszta bez większych zarzutów.

ocenił(a) film na 3
huda777

hehe, ja dalem 3/10, bo kiedys w gre gralem, bez gry bym dal 1/10. Jesli juz ktos musi hitmana to lepsza gra, od tego szitu z daleka!

ocenił(a) film na 1
huda777

No pewnie, wszyscy wielcy fanatycy gry sie tu burzą i zaciekle go bronią ale prawda jest taka że Huda ma 100% racji, ten film to strata czasu, daawno nie oglądałem tak żenującego kina akcji.. to już Szklana pułapka 4 była 10razy lepsza.

ocenił(a) film na 10
huda777

Nigdy nie bylem fanem Hitmana (gry). Ale musze to przyznac, ze to jedna z lepszych ekranizacji gry. Tomb Rider to przy tym to gniot. Mozna miec tylko zastrzezenia co do wieku Hitmana :] Z tego co wiem to w grze Hitman mial okolo 40' stki. A w filmie wyglada na maksimum 28, nie wiecej :] BTW film byl dla mnie swietny i nie mam zadnych zastrzezen. A co do p. hudej, czy jak jej tam. Widac jestes kobieta i na pewno nie spedzasz czasu przy kompie grajac w gry (moge sie mylic) takie jak Hitman. Dlatego tez oceniasz ten film tak nisko. Dla ciebie to kolejny film, ktory trzeba ocenic. Ale dla niektorych to jest cos wiecej niz TYLKO zwykly film. Radze najpierw pograc w gre Hitman, a dopiero pozniej oceniac ekranizacje. Pozdrawiam.:]

ocenił(a) film na 6
machines

Aktor wcielający sie w Hitmana ma obecnie 40 lat wiec nie wiem gdzie ty masz oczy że wygląda ci na 28 lat.

ocenił(a) film na 8
huda777

Jeżeli ocenia się filmy tak nisko, to przynajmniej wypadałoby napisać dlaczego. Oglądałem bardzo dużo kiepskich filmów, ale o każdym mogę powiedzieć co mi się w nim nie podobało, a twoja opinia huda777 jest po prostu nierzetelna. Dla mnie film był ciekawy i godny polecenia.

ocenił(a) film na 5
woju_2

no cóż , może ja się wypowiem , ja dałem 5/10 , moim zdaniem ocena adekwatna do filmu , po prostu OK , żeby mi ktoś przypadkiem nie zarzucił że nie lubię kina akcji , owszem lubię ale Hitman mógłby być zrobiony dużo lepiej , nie zgodzę się z opinią że jest lepszy od szklanej pułapki 4 czy War , przez cały film widac że twórca próbował zrobić z niego 4 część Bourne'a (trylogia moim zdaniem jest genialna), przynajmniej takie odniosłem wrażenie ,te sceny kiedy próbuje się wmieszać w tłum czy szuka jakiejś drogi ucieczki , scena na stacji kolejowej kiedy próbuje się wmieszać w tłum , widać że twórcy nie mieli dobrych pomysłów , podobnie ze zdolnościami agenta 47 , przypomniała mi się Tożsamość Bourne'a , gdy rozmawiają w restauracji , ta scena to raczej parodia i żart na temat tej "kobiety" całkiem nietrafiony , a takich żartów "na siłe" można znaleźć więcej ,kompletnie mi nie pasowały , co do akcji to owszem było dużo ale w jakim wydaniu , Hitman z dwoma pistoletami zabija 5 uzbrojonych po uszy agentów , i o dziwo żaden z nich nie oddaje w tym czasie ani jednego strzału , a zaraz wychodzą następni i sytuacja się powtarza , może im na życiu nie zależało , kto tam wie , również naciągana jest scena gdy spotyka się z bratem tego ruska ( nie zapamiętałem imienia ) , rozwala wszystkich zanim zdarzą zakapować co sie stało , jest jeszcze scena walki na mini katany , kompletna przesada i nie mówie tu już o samej walce , ta się jeszcze ratuje , ale dlaczego zawodowi zabójcy mieliby w ogóle pozwolić na jej rozpoczęcie skoro mogliby go zabić bez problemu i skąd do cholery wszyscy mieli po dwie mini katany ,co do gry aktorskiej to ciężko się wypowiadać , Timothy zagrał dobrze , był taki jaki powinien być hitman , na pewno był lepszy od Scolfielda z PB który nigdy nie zmienia miny co jest czasami żałosne, takie mi się porównanie nasunęło , a teraz co na plus , no więc muzyka całkiem niezła , efekty też niczego sobie , zdjęcia też się potrafią obronić , film trzyma tempo , ogólnie całkeim przyjemnie się oglądało i nie mogę sie nie zgodzić z opinią że oceniając film MUSI sie zagrać w gre , a co ma piernik do wiatraka , film a gra to dwie różne rzeczy , gdyby jeszcze łączyły się fabularnie , ale tak nie jest , film rządzi się innymi prawami niż gra , jeśli jest dobry to nie tylko fani gry powinni go oceniać na 10/10 ,ale niestety tak nie jest , to co napisałem to tylko moje zdanie , pozdro

spider0

Do błędów tego filmu należy dodać strzał ze snajperki z 4km :)

ocenił(a) film na 3
spider0

Rzeczywiście film oglądało się dosyć przyjemnie, nie nudził, jednak jak wspomniałeś, było sporo scen przesadzonych, w każdym razie wybroniły się w jakiś sposób... Patrząc z innej perspektywy, założeniem było, że Hitman to najlepszy z najlepszych zabójca - czyli taki, "którego nikt nie może zabić". Twórcy filmu trzymali się tego motta, wyszło im, bez przekombinowania i zbędnych wątków pobocznych, czy jakichś nieudolnych dywagacji na temat tego, co czuje Hitman (chociaż jak ktoś wspomniał, mogłyby się kwestie psychologiczne znaleźć, ale to już by musiał najprawdopodobniej kręcić film ktoś inny, żeby nie skopać).

Film niezły, a nawet dobry, jako ekranizacja - jedna z lepszych i bardziej udanych. Na pewno mniej przesadzony od Transportera 2...

To wszystko.

ocenił(a) film na 8
spider0

Mnie sie film podobal, ale zgodze sie z przedmowca, ze przesadzony momentami. Strzal ze snajperki z tak daleka, atak na oddzial specjalny w windzie, np. to jak kupil sobie gajerek nie majac na 100% portfela ;P Za duzo wg mnie niewinnych ludzi zabijal. Co prawda w grze mozna dzialac jak sie chce, ale ja bardziej wole skrywanie sie i tylko jak sie wkurze to robie rozwałke - pewnie dlatego dla mnie to dziwne bylo. 47 za duzo mowil w filmie. Z jednej strony agent bez uczuc, a pozniej jakby cos w nim peklo. No i ten aktor. Zagral dobrze ale mogli wybrac kogos bardziej podobnego do 47 od EIDOS. Zabawki ktore 47 posiadal w filmie moglyby pojawic sie w kolejnej czesci gry (ktora chyba nie ma zamiaru sie pojawic). Aaaa i jesli na dworcu kiedy otoczyli go agenci, to dlaczego nie celowali tylko w niego tylko kazdy w kazdego? A pozniej scyzorykami atakowali tylko jego? Sensu to nie mialo. Film to taka bajka ;) Gra byla bardziej realna (pomijajac fakt krwi na scianie, braku ciala i nikt nie wszczyna alarmu ;P) Dalem 9/10 bo jestem fanem tej gry, agenta 47 i nie nudzilem sie. Pewnie do 3 dni ocene zmienie na 7 ;) Bo juz o tym mysle ;)

ocenił(a) film na 7
huda777

dala mu 2 bo w filmie nie ma Dzonego Dipa

D1RT

Jak już coś to Dzonego DEPA a nie DIPA, jego nazwisko pisze się przez jedno "e" a nie dwa, żeby czytać jako "i" Johnny Depp.

Pozdro :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
mercc

Ja też dałem 2/10.
Film jest tak bezdennie głupi, aktorstwo to jeden wielki żal. Fabuła naciągana, reżyseria średnia, a efekty żałosne.
Film jest straszny, nie polecam nikomu.

Co się czepiacie dziewczyny. Może oglądała w życiu więcej filmów niż wy i potrafi docenić prawdziwą sztukę. Ten film to jedno wielkie nieporozumienie.

Ograhnijcie się, wielcy "fani" gry. przeniesienie jej na duży ekran to bardzo słaby pomysł, który i tak nie wyszedł.

ocenił(a) film na 2
CupOfCoffee

Ogarnijcie*

<za krótki><again><and again>

ocenił(a) film na 7
huda777

kiepskie ?? haha
chyba nie widzieliscie "The Seeker The Dark Is Rising", "Spy kids", albo "Inspektora gadzeta", bo tych filmow to nawet do konca nie obejzalem bo po poludniu zasnolem ogladajac to.

Fakt faktem w filmie jest troche "dziur" w scenariuszu, i barkuje kilku wyjasnien albo przejsc, zeby pokazac jak aktorzy sie poruszaja, ale chyba chcieli sie w 1h 30minut zmiescic ;]. Ale jak by byly takie sceny film by sie owiele lepiej ogladalo, co do gry samego "Hitmana" nie ma co sie czepiac, moze za wyjatkiem dziwnych min jakie zrobil 2 razy jak cos mowil. Na 8 zasluzyl, ale dam 10 zeby note podniesc, jest duzo ludzi nie majacych pojecia skad sie wziol film (nie wiedzacych o grze) ;p

To nie jest film dla ludzi kotrzy w gre nie grali, jest nakrecone dla fanow gry i niech tylko tacy go ogladaja. Bo odwzorowanie gra/film jest niezle, nie mowie to o scenariuszu ale jak juz ktos powiedzial o poruszaniu sie postaci i ujec, np. jak siedzi za biurkiem na poczatku filmu (scena z gry) albo jak biega korytarzami (kamera jest u gory jak w grze, no i tapety na sciacnach sa rodem z gierki)

ocenił(a) film na 6
Gindek

Jedna prosta zasada:
Nie podoba Ci się - Nie oglądaj
8/10

ocenił(a) film na 1
ClubFoller

Taaa bardzo sprytne.. tyle że ja np nie jestem jasnowidzem i musze film obejrzeć żeby wiedzieć czy mi się podobał czy nie ;)

ocenił(a) film na 3
huda777

Podziwiam ludzi którym się ten film podobał. Są z pewnością otwarci i wytrwali na wiele podobnych słabizn. Grę znam tylko z tytułu ale jakie to ma znaczenie kiedy film jest naprawdę słaby? W oczy kole przede wszystkim oklepana, standardowa intryga. Jasne, z założenia kino akcji nie jest kinem wybitnym jednak nie znaczy to, że nie można kręcić filmów na poziomie. Poza tym aktor jest jak dla mnie beznadziejny. Zbyt przesłodzony i cukierkowy. Ale ok, nie jest to aż tak istotne. Film jest zwyczajnie kolejną ekranizacją gry wymierzoną przede wszystkim w fanów. Zwykły żer na popularności gry. Waham się między oceną 3 a 4 ale, że 4 oznacza "poniżej oczekiwań" a film jest zwyczajnie słaby toteż postawię 3/10.

huda777

A mi w tym filmie najbardziej podobała się Olga Kurylenko. Po prostu PRZEPIĘKNA!

Poza tym jak już ktoś wspomniał - to taka reklamówka gry. Filmowy hitman spisał się na 5 z odwzorowaniem postaci w grze. Film dla niewymagających widzów.

Pozdro!

ocenił(a) film na 5
dia8el

ja zaluje wydanych pieniedzy na kino... po wyjsciu z kina nie moglem sobie przypomniec drugiej tak dennej fabuly z dziurami jak po armacie sceny akcji dobre ale nie zachwycajace, dobrze ze widzialem ten film w kinie a nie na divixie bo wtedy nawet na te 5/10 by pewnie nie zasluzyl ;] dzisiaj ogladalem Człowiek Pies, troche to przypomnialo mi Hitman'a - dziecko od malego stworzone do zabijania w Psie byla lepiej pokazana przemiana bohatera a w Hitmanie ehhh szkoda gadac ;] wolalbym hitmana gdyby opowiadal wiecej o poczatkach jego zycia a nie sama rozpierducha.

ocenił(a) film na 3
huda777

Film zdecydowanie poniżej oczekiwań, sensacja klasy B. Pomimo to takie filmy mają swoich wiernych fanów, niestety. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones