PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Mocne 2 tylko z uwagi na piękną Olgę.

ocenił(a) film na 8
Radiw84

...2 ? uważam że to stanowczo za mało. Film dobrze się ogląda, a ta Olga ma beznadziejną dykcję jeśli chodzi o angielski. Ale to moja zdanie....

kkrajewska2

Być może,ale ładna z niej laska,a to już bardzo duży atut :P

ocenił(a) film na 3
Radiw84

Potwierdzam!!! Gniot. Jak większość albo i wszystkie ekranizacje gier komputerowych !!! Sam w to nigdy nie grałem tym bardziej wiarygodnie mogę film ocenić @:-)

ocenił(a) film na 9
gandalfszalony

jak nie grałeś w grę to jest dla cb tylko film z łysym zabójcą polecam 1 gre zgrać a poleci 7 w górę

ocenił(a) film na 3
dawidpakmur1111

To żadna złośliwość z mojej strony co napiszę, ale weź pod uwagę, że to jest dział na temat kinematografii i jaka by nie była gra to nie ma to żadnego wpływu na ocenę filmu. Jak możesz wiarygodnie, a przede wszystkim w miarę obiektywnie (chociaż oczywiście każda ocena jest zawsze mniej lub bardziej subiektywna) taki ocenić jak Twoje kryterium nie mieści się w ogóle w ramach ? Te Twoje 9 ten jakby nie było gniotek dostał nie za całe spektrum aspektów realizacji produkcji filmowej tylko za zupełnie inny produkt. To tak jakby oceniać książkę na podstawie jej ekranizacji. Dział "Gry" i forum na ich temat znajduje się pod inna zakładką. @:-)

ocenił(a) film na 9
gandalfszalony

mów co chcesz ja lubię serie gier Hitman a w tym filmie było dużo smaczków zaczerpniętych z gry , a reszta była bardzo dobrze stworzona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones