PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Ze względu na sentyment do serii gier z cyklu ,,Hitman'' długo czekałem na ten film,
mimo tego dopiero obejrzałem go jak już była premiera filmu ale dopiero na DVD,
niestety film nie spełnił, mych wymogów,,,, Cichy zabójca, który nie zostawia śladów...
robi Masakrę. Rozumiem iż pochodzenie agentów mogło się różnić bo film jest tylko na
motywach, i nie mogą wszystkiego kopiować, lecz styl działania naszego łysego zabójcy
powinno być takie do jakiego przywykliśmy, po za tym film jest nudny i przewidywalny.

ocenił(a) film na 8
KulturalneOcenianie

Wiesz, w grach też sie dało zrobić masakre. Poza tym ciezko było tej masakry nie zrobic skoro caly oddział rosyjskich komandosow szedl na Tobiego. Dla mnie film bardzo dobry, troche tylko pomstowałem na Kurylenko bo jakoś mnie ta laska denerwuje, choc do roli pasuje ze wzgledu na pochodzenie.

ocenił(a) film na 4
sumik13

Agent 47 potrafi sie wtopić w otoczenie, na przyklad zaciaglac jakos do siebie kolesia z sas i go zarabac po cichu i sie za niego przebrac....

ocenił(a) film na 6
KulturalneOcenianie

pewnie ze tak, ale nikt sie nie wtopi w otoczenie jak kameleon gdy siedzi mu na d... elitarne odziały , nie scigała go w "koncu drogowka"

ocenił(a) film na 4
KulturalneOcenianie

Mogli sobie darować jak "Maxa Payne'a"... I jeszcze aktor. Dla mnie pasował by tu idealnie Gaspard Ulliel:
http://www.filmweb.pl/person/Gaspard+Ulliel-118755
Kto nie wie dlaczego, niech obejrzy: "Hannibal: po drugiej stronie maski".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones