PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

normalnie oglądam hitmana i co widze ? scena gdzie zabił brutalnie policjantów w windzie znikneła!!
To była jedna z najlepszych scen tego filmu !! ALE DNO!

mateuszz27

cenzura. W wielu filmach wycina się sceny. Więcej miejsca na reklamy, bo nie wierzę, że dbają o psychikę widza.

mateuszz27

kurczę! chamy!

ocenił(a) film na 4
mateuszz27

Też to zauważyłem... Wkurzyłem się i wyłączyłem . Ten Polsat chyba sobie jaja robi...

mateuszz27

taa, jasne <.<

ocenił(a) film na 7
mateuszz27

Na yotubie jest ta scena. Więc nie pozostaje nic innego jak http://www.youtube.com/watch?v=vLywv65Yja0 i tyle. Film dali od 16 lat mimo iż było tyle krwi i cycki więc nie wiem kto tam ustala te limity wiekowe.

Film z grą nie ma wiele wspólnego. Chyba że patrzyli jak ktoś gra i wybija wszystkich a nie wypełnia celów misji. O ile akcja w restauracji była w stylu hitmana to reszta co najwyżej z co 2 filmu akcji...

ocenił(a) film na 7
Armage44

Było że wskoczył na windę
W srodku byli gliniarze
Ja drzwi się otworzyły wszyscy byli sieknięci

ocenił(a) film na 6
mateuszz27

Zadna cenzura "filmoznawcy.

Wersja z brutalnymi scenami to Unrated. Takich w TV nie puszczają.

użytkownik usunięty
shamar

A Nika z cyckami na wierzchu to nie jest brutalna scena? ;P

ocenił(a) film na 6

W Unrated jest cała naga i ją biczują.

ocenił(a) film na 7
shamar

W takim razie nie opłaca się oglądać w telewizji... Oglądałem kiedyś nigdy w życiu i w piątek na tvn gość wyszedł z samochodu i powiedział "o ku%wa" A w powtórce w jakąś sobotę czy niedzielę popołudniową porą ten fragment wycieli. Straszna lipa. Mogli by chociaż przed filmem napisać że to wersja demo filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones