PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

i tak charakterystyczną postacią zrobić takiego gniota to jest kunwa talent. filmu nie ratują nawet
cycki Olgi Kurywienko. Olyphat KOMPLETNIE nie pasuje mi do tej roli, łysa głowa to ciut za malo.
sam film zwyczajnie marny z kupa idiotyzmów.

użytkownik usunięty
maciekozi

Trudno się nie zgodzić.

użytkownik usunięty

Olga została całkowicie zmarnowana w tym filmie. Jedyne co było dobre to scena pożegnania jej bohaterki z Hitmanem w pociągu. Twórcy, chyba przez przypadek, wznieśli się na swoje wyżyny tą sceną. To tak z tą sceną jest jak czasem w muzyce. Lubisz danego wykonawce ale wydaje on album gdzie podoba ci się jedna piosenka. Ale jest ona tak dobra, że i tak kupisz ten album.. A reszta filmu: no strzelali się, porządnie zrobili sceny akcji i tyle. Naciągany średniak ten film. END.

ocenił(a) film na 4
maciekozi

na dodatek wątek romansowy szyty tak grubymi nićmi że aż się słabo robiło

Ketrid2_

daj spokój, tego już w ogóle nie komentuje ;-) załamał mnie ten film. No mówię, gotową intryge mieli, charakterystyczną postać, wątek z klonowaniem zamienili na robienie z sierot wojowników (kurde, prawie wiedźmini ;-). Olyphat to jakieś nieporozumienie castingowe. Pomijam bzdury typu strzelanie z 4 km i walki na miecze wakizashi, komandosów w zbrojach rodem z Falluota, ruską Alfę dającą się rozstawiac po kątach intetrpolowi. no mówię, cycki Olgi i parę scen inspirowanych kadrami z gry to nie wszystko.

maciekozi

Tyle, że ona nie ma cycków :P

użytkownik usunięty
Fermentt

oj tam ma: takie małe jabłuszka antonówki ;p

ocenił(a) film na 10
maciekozi

Olgi Kurywienko ku*wa wypowiadasz się na temat filmu a nawet nie wiesz jak ta pani poprawnie się nazywa.

tomucho77

jezuchrystepanieświebodziński załamałeś mnie człowieku...

tomucho77

hahaha... a mnie rozbawił :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones