PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 350
ocen
6,6 10 1 95350
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

czy zanim powstal film nie widzieliscie w roli hitmana jasona stathama? on pasowalby idealnie, ten aktor troche mnie rozczarowal... ;/

ocenił(a) film na 8
chickenrangers

Wielka bzdura! Ja tez przed obejrzeniem Hitmana uwazalem (jako wielki fan serii od samego 2000 roku), ze do tej roli Olyphant sie nie nada, i ze nalepszym aktorem bylby Statham. Teraz, po obejrzeniu zmieniam zdanie. Statham, podobnie do innego lysolca (Vin Diesel), to przede wszystkim filmowy miesniak i fighter. A Agent 47 przede wszystkim dziala cicho, sprytnie i inteligentnie i tu Timothy sie spisal, ajk zreszta w Szklanej Pulapce 4. Odnalazl sie w roli i naprwde po obejrzeniu nie wyobrazam sobie kogos innego w roli Hitmana. A w czym w ogole Cie zawiodl? Ja tu nie mam sie do czego przyczepic, jesli chodzi o jego gre...

st4lk3r

nie no do jego gry tez nie moge sie przyczepic, chodzi mi bardziej, ze zawiodlam sie na tym, ze to nie statham ;) . vin diesel to rzeczywiscie kupa mięcha, nie przepadam za nim. ale jason umialby zagrac takiego cichego zabojce. a w filmie nie podobal mi sie jedynie ten watek z kobieta, bo hitman zawsze kojarzyl mi sie z takim gosciem, ktory konsekwentnie dazy do celu i nie zaglebia sie w jakies relacje z innymi, a tu, w filmie, w obecnosci tej dziewczyny zachowywal sie tak..... nieporadnie. fakt, ze nie mial kobiety ;), ale to nie pasuje do hitmana-profesjonalisty-w-kazdym-calu. no ale caly ten moj wywod to tylko moja opinia ;) film jest ok

chickenrangers

Po części zgadzam się. Jedyna kobieta z którą 47 utrzymywał kontakt to tajemnicza Diana z agencji. W filmie postanowili dodać Mikę, chyba po to, żeby umilić czas agentowi ;) Liczyłem trochę na pokazanie tajemniczej Diany. ciekawe kim Ona jest?

ocenił(a) film na 6
chickenrangers

ile osób bedzie jeszcze pierdo...ic o Stathamie?? koles ma charakterystycznego ryja ktory za ch... nie pasuje do 47 i tyle... , Olyphant za to wyglada jak szczyl... tak zle , tak niedobrze, moze w dwojce go zastapią...

OGLADAC -

http://pl.youtube.com/watch?v=CoTzKbQ1jVU

shamar

powiem tyle : pierwszy pod uwagę brany był Christian Bale a nie Statham ( a pomysł z Vinem Dieselem to pmnie po prostu rozwalił ) i TYLKO ON do tej roli pasuje , zimna mimika twarzy , i wysoki , nie jak ten kurduplasty mający metr siedemdziesiąt chyba pięć Angol Statham

ocenił(a) film na 6
MilesQuaritch

"pierwszy pod uwagę brany był Christian Bale"
Dobry pomysł.

ocenił(a) film na 8
shamar

shamar to to już wogóle nie porozumienie. Gdzie taki kulfon i hitmana. :) Po za tym Hitman po za tym, że jest łysy nie jest stary. Wystarczy popatrzeć na niego podczas gry. Gość ma coś koło 30.

ocenił(a) film na 6
Redgard

chodzilo mi o klimat tego filmiki a ten kolo grał Hitmana w grze wlasnie... :)

użytkownik usunięty
chickenrangers

Dokładnie tak... Ja jednak jestem po twojej stronie że on by tu pasował o prawdopodobnie cały film nabrał by czegoś czego tu jednak brakowało.

ocenił(a) film na 8

ludzie !! sami nie wiecie czego chcecie. Gralby inny aktor i znow byloby cos do powiedzenie ze nie bardzo. Czy to wazne jaki gral. Ten byl ok i po co sie rozwodzic o jakims klimacie. Lepiej pograjcie niz ogladac to bedziecie mieli klimat jaki chcecie...

kasialuz

Tak, ja też sądzę, że Timothy Olyphant dobrze pasuje do roli hitmana.
Jest bardzo zagadkowy i prezentuje się lepiej niż reszta kandydatów.

ocenił(a) film na 1
TEST

Niewiem czy to wina aktora czy tak wyreżyserowano ale Hitman jest zbyt uciuciowy !!! Czy widzieliście kiedy kolwiek żeby w grze człowiek zabójca który nie jest wolnym normalnym człowiekiem uśmiechał się co chwilke?? Jak się przyjrzeć to nawet na tym obrazku widać że lekko się uśmiecha TO BŁĄD ! Hitman to nieczuły zabójca przez to film oceniam niżej :O

ocenił(a) film na 2
bzdety4

Kiedy on w filmie niby się tak często uśmiechał, nie zauważyłem.
Poza tym 47 to nie jest nieczuły zabójca, Jego postawa w grze zmieniała się.
Co do filmu to nie rozumiem oceny 1/10. Żart jakiś. Jak na kino akcji nie jest aż tak tragicznie.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones