Henry Ian Cusick

8,1
6 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Ian Cusick

lubie go, mimo że miał niezbyt dużo roli w Lost to fajny z niego gość, fajny uśmiech :) tylko jakoś nie zabardzo się sprzedaje jako aktor, szkoda

użytkownik usunięty
ElvisNysa

Patrząc na jego filmografię widać, że zagrał różnorodne postacie w różnych produkcjach. Natomiast po jego grze aktorskiej dostrzegam, że jest utalentowany i zdolny do zagrania naprawdę ambitnych i skomplikowanych roli. Stać go na dużo jako aktora, ale nie gra w wysokobudżetowych produkcjach. Jednak czy to źle? Wadą tego jest, że nie jest znany szerokiej publiczności na całym świecie, ale ci aktorzy, którzy są powszechnie znani już się nudzą. Mnie "przejadł" się Tom Cruise i jego przyklejony na stałe perłowy uśmiech. Wolę już nawet obejrzeć film mniej efektowny, ale głęboki i z mniej znanymi, utalentowanymi aktorami.

Ja osobiście poza jego grą uwielbiam jego akcent!

ElvisNysa

Po odegraniu roli Desmonda przez tego pana naprawde bylem pod wrazeniem. Jedna postac zagrana (idealnie) na tak 2 roznie sposobyDesmond spokojny i opanowany (podczas biegania na stadionie) i oszalaly (w bunkrze), ten wyraz twarzy i w ogole... Akcent - pierwsza klasa.

ElvisNysa

Ja równieź uważam, że pan Cusick jest wspaniałym aktorem. Jako Desmond był wspaniały! A akcent... po prostu rewelacja ;-)

Mala_2

Po ostatnim odcinku Losta jeszcze bardziej mi się spodobał:D Jest świetny w roli Desmonda. Widziałem go jeszcze m.in. w serialu "24" i tam też wypadł przyzwoicie choć miał niestety bardzo małą rolę.

Beechbone

Tak Hnry jest genialny :)
Najlepszy jest w Zagubionych :)
Pozdrawiam.

NaShI

For seeing in other life! xD

użytkownik usunięty
NaShI

Henry nawet w epizodycznych rólkach wypada świetnie. Ma talent i potencjał. Poza tym, jest to jakaś "świeża" twarz, ktoś, kto jeszcze nie odkrył przed nami wszystkich kart(-_^). See you in another life...

ElvisNysa

On wogole cały jest świetny ; głosik, sylwetka, i to jak potrafi grać. Uwielbiam go w ZAgubionych

Melanie

ja też go uwielbiam z Zagubionych! pinkny jest! :) śnił mi się dzisiaj nawet;D bo wczoraj pół dnia oglądałam odcinki zagubionych i tak mi się zapamietał:D:D:D

pukka

Zgadzam się z wami, że Henry jest świetny... Gdy pojawił się w Zagubionych nie podobała mi się jego gra, ale po pierwszej retrospekcji z nim (czyli Desmondem) zacząłem od razu go lubić. Swoją drogą, to nie mogę się doczekać, kiedy po "LOST" dostanie jakąś większą rolę w HOLLYWOOD :)

użytkownik usunięty
lostmm

Proponuję przejrzeć filmografię Cusicka. Zobaczycie tam, że grał nie tylko w "Lost". Ja miałam przyjemność poznać go wcześniej przed "Lost" w różnych brytyjskich obrazach. Polecam oglądanie z nim filmów i seriali. Brytyjskie kino jest bardzo dobre.

Szczerze mówiąc nie bardzo chciałabym, żeby zaczął grać w Hollywood, jak to wspomniał ktoś wyżej. On nie potrzebuje jechać do Stanów, żeby pokazać nam swój talent aktorski. Udowodnił swój kunszt w rodzimych produkcjach.

użytkownik usunięty
ElvisNysa

Tak, to zdecydowanie mój ulubiony aktor z Zagubionych :). Aktor pierwsza klasa, gra znacznie lepiej niż niejedna przereklamowana hollywoodzka gwiazda...

Tez lubię Desmonda. "Jeśli coś się stanie, moją stałą będzie Desmond Hume" xD

Julia_20

moim zdaniem najlepsza postać lostów - każdy odcinek z jego udziałem jest rewelacyjny

parker

Dokładnie! Odcinki poświęcone Desmondowi są niesamowite,wręcz niezwykłe.;)

Miałem okazję oglądać go tylko w Lostach,ale chyba muszę nadrobić te braki.Aktor rewelka!!!:)

wklos1

Kurcze, jak on mi się podoba! Sczególnie w przedostatnim odcinku 6 sezonu gdy wchodzi (wtedy gdy Claire urodziła) i się uśmiecha do Kate. Bardzo przystojny jest w garniturze.,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones