PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607095}

Hitman: Krwawa forsa

Hitman: Blood Money
8,1 6 995
ocen
8,1 10 1 6995
Hitman: Krwawa forsa
powrót do forum gry Hitman: Krwawa forsa

Moja to " Linia życia " ;D

użytkownik usunięty
Dymiano

Kurtyna w dół ;)

użytkownik usunięty

dla mnie też ;)

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Moje TOP 3

1. Linia Życia
2. Śmierć na Mississipi
3. Lepiej uważaj

ocenił(a) grę na 9
Battle

Szkoda ,że nowy Hitman , klimatem nie dorównuję nawet pierwszym 3 etapom z "Krwawej forsy " :P

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Nie wiem bo nie grałem w nowego "łysola" no i chyba szybko to się nie zmieni bo nie mam zamiaru rezygnować z XP.

ocenił(a) grę na 9
Battle

Ja do dziś za mój błąd ogoliłbym się na łyso ;P "Hitman: Absolution" w przecenie kosztował mnie 80 zł , a za niecałe 7 dni od mojego zakupu za tyle samo był "Far Cry 3 " . Oczywiście , gdybym wcześniej wiedział ,że nowy "łysy" nie dorównuje pierwszym 4 częścią , to pierwszy raz zagrałbym w niego za jakieś 2 lata , jak już spokojnie wszedł by do Kolekcji Klasyki . Ogólnie nie powiem ,że najnowsza część to wielkie gówno , tylko po prostu klimatem , fabułą nie dorównuję poprzednikom .

ocenił(a) grę na 8
Dymiano

A ja się nie zgodzę z Twoją wypowiedzią,ponieważ gdzieś tam,kiedyś w 1 i 2 próbowałem się w kręcić,bo była na topie,to po 2 pierwszych misjach zapomniałem o tej grze, w obu przypadkach.Trójkę olałem lecz.....Blood money:):):)...Tylko Call of Duty i Gears of War mogły jej dorównać....A Absolution ,absolutnie przyspawał mnie do klawiatury i myszki.W moim rankingu najlepszych gier, ostatniego ćwierć wieku.....Hitman, jako seria, zajmuję 3 miejsce zaraz po God of War i Gears of War z depczącym mu po piętach GTA III.

ocenił(a) grę na 9
wojciechowski2610

Masz swoje zdanie . Wg mnie również God of War to światowa czołówka .,a co do Gears of War , aż tyle nie powiem ,bo grałem tylko w jedynkę ;p

wojciechowski2610

Hitmana zawsze cechowała świetna fabuła, nie przesadzona długość gry na siłę. Takie były pierwsze 4 części. Często spisek i zawsze polowanie na fourty seven. Piąty Hitman jest pozbawiony różnic w lokalizacji, pozbawiony logiki większej. scena z zabiciem Diany potwierdza to. 47 zawsze przy egzekucjach gdy ofiara już leżała na ziemi poprawia jeszcze jednym strzałem dla pewności, a tutaj nic takiego nie było i się okazuje pod koniec że sfingowała swoją śmierć i była bezużyteczna, bo nie miała zamiaru się ujawnić i pomóc Hitmanowi. Blood Money natomiast pod względem różnorodności w przechodzeniu misji, lokalizacji jest świetny. Jedyna gra gdzie dokonujesz zabóstwa w białym domu a ostatnia misja kiedy przy Ave Maria mordujesz wszystkich prześladowców jest po prostu epicka. A najbardziej z Hitmanowej sagi zabawny jest film. film zrobiony po premierze 4 części, czyli po sytuacji kiedy Diana się ukrywa przed śmiercią, Hitman również wyjechał nie wiadomo gdzie, inspektor ginie w 3 części, w dodatku Hitman nie jest Hitmanem bo zabija w obecności tłumu, w dodatku zabija cywilów i tworzy relacje z kobietą. Na dodatek Olyphant zagrał słabo, lepiej gdyby komputerowo podłożyli postać Hitmana jak już mieli wybrać przeciętnego aktora. :)

ocenił(a) grę na 10
Battle

A mnie nie stać na to żeby przerzucić się z xp :(.

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

1. Curtains Down - kilotony sposobów na przejście gry z czego top 1 to podmianka.
2. You Better Watch Out - Widok Panny Młodej na widok umierającego Pana Młodego - bezcenne
3. The Dance with the Devil

ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

Najlepszy numer z Curtains Down to przebranie się za aktora i kropnięcie gościa na scenie :) Bezcenne :)

Dymiano

1.Nowe życie
2.Lepiej Uważaj
3. i ta 2 misja

ocenił(a) grę na 9
Frost1998PL

Druga tzn. "A Vintage Year" ? Znaczy ta w winnicy.

ILoveHaribo

Taa dokładnie ta dzisiaj cały dzien robie lets playe z Hitmana blood money :D

ocenił(a) grę na 8
Dymiano

Misja 09 – Till Death Do Us Part
Misja 05 – A New Life
Misja 12 – Amendment XXV

użytkownik usunięty
Dymiano

zdecydowanie "Curtains Down" (Kurtyna w dół) i "A New Life" (Nowe życie).

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Taniec z diabłem.

Zachodniak24

Póki śmierć nas nie rozłączy,Śmierć na Missisipi

ocenił(a) grę na 10
Dymiano

1. Kurtyna w dół
2. Nowe życie
3. Dobry rocznik

ocenił(a) grę na 10
Dymiano

Nowe życie

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Ta w kasynie

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

haha house of cards sie ona nazywała jak ten serial w sumie całkiem ciekawie by było jakby Kevin Spacey skończył jak JFK

użytkownik usunięty
Dymiano

Ta z piekłem i niebem oraz z tłumem na Mardi Gras.

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

każda była dobra ale najlepsza pierwsza jednak bo można każdego rozwalić bez zbędnego pier*olenia

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Wszystkie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones